مخاطبین پرستاره واران

مدرسه روانشناسی واران بستری برای پرورش و تربیت افرادی است که به روانشناسی علاقه مند هستند و قصد فعالیت جدی در این رشته را دارند. شعار مدرسه روانشناسی واران گام به گام تا روانشناس فرهیخته، نیز بر این موضوع دلالت می کند.

موفقیت کاری در حوزه روانشناسی نیازمند فاکتورها و عواملی است که یکی از این فاکتورها، گذراندن دوره های آموزشی حرفه ای با اساتید خبره روانشناسی است.

مدرسه روانشناسی واران همواره تلاش کرده با برگزاری دوره های تخصصی و نیز برنامه های ویژه ای نظیر گفت و گوی علمی با اساتید مطرح روانشناسی، گام به گام به اهداف خود نزدیک شده و رفته رفته با گسترش فعالیت های خود به پرورش استعدادهای این حوزه مبادرت ورزد.

واران ، بستری برای توانمندی روانشناسان

مخاطبان مدرسه روانشناسی واران، روانشناسان و دانشجویان رشته روانشناسی، مشاوره و حوزه سلامت روان می باشند که گردهمایی  این مخاطبان قطعا باعث رقم خوردن اتفاق های مثبت و موثر در حوزه روانشناسی خواهد بود.

در همین راستا، ما در مدرسه روانشناسی واران بخشی با عنوان باشگاه مخاطبان را راه اندازی کرده ایم تا در این بخش از ظرفیت روانشناسان و دانشجویان روانشناسی حداکثر بهره را برای هم افزایی و رشد توانمندی فعالان این حوزه، ببریم. بلاشک عضویت در این باشگاه و حضور در یک فضای تعاملی برای هر کدام از مخاطبان مدرسه روانشناسی باعث کسب تجربه های مفیدی خواهد بود.

امتیازهای عضویت در باشگاه مخاطبان واران

شرایط عضویت در باشگاه مخاطبان واران

همکاری و همراهی در اطلاع رسانی رویدادها

همراهی در تولید محتوا

فعالیت و شرکت در نشست های تخصصی 

همکاری در اطلاع رسانی رویداد ها 

نحوه عضویت در باشگاه

برای عضویت در باشگاه مخاطبان واران وارد سایت شده و از بخش پنل کاربری اطلاعات خود را تکمیل کنید و بعد از مطالعه قوانین باشگاه عضویت در باشگاه را تایید کنید.